Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Інфографіка
Головна Інфографіка »   

Інфографіка

До Дня Європи

   У третю суботу травня святкують День Європи в Україні. Для українців це передусім день єдності з культурою та історією інших європейських країн, символ спільних цінностей і мирної співпраці між націями Європи.
   Львівська область активно співпрацює з країнами-членами Європейського Союзу. Експорт товарів до країн ЄС у 2019 році становив 1671,3 млн дол. США, імпорт із країн ЄС – 1901,4 млн дол. США. Частка країн ЄС у загальнообласному обсязі експорту становила 76%, імпорту – 62%.
   Підприємства Львівської області найбільше товарів експортують до Польщі, Німеччини, Чехії і Данії. Найбільший попит серед українських товарів у країнах Європи мають електротехнічне обладнання, меблі, деревина і вироби з неї.
   Основну частку імпорту товарів формували партнери з Польщі (36%) і Німеччини (24%). За обсягом імпорту з країн ЄС Львівська область посіла третє місце серед регіонів України.
   Партнери з країн ЄС у підприємства області вклали 942,2 млн дол. США прямих іноземних інвестицій (84% від загального обсягу). Найбільше інвестицій надійшло з Кіпру, Польщі, Німеччини та Нідерландів.
   Найпривабливішими галузями для європейських інвесторів є промисловість області, транспорт, поштова та кур’єрська діяльність, фінансова та страхова діяльність, операції з нерухомим майном.
   Головне управління статистики у Львівській області вітає українців з Днем Європи!

pdf

© ГУСуЛО, 2001-2021
Обов'язкове посилання на джерело