2026
Онлайн- нарада про порядок складання та подання звіту за формою №24 (річна) «Звіт про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами» за 2025 рік
12.01.2026
12 січня 2026 року Головне управління статистики у Львівській області провело онлайн-нараду щодо порядку складання та подання державної статистичної звітності за формою №24 (річна) «Звіт про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами» за 2025 рік. У нараді взяли участь представники підприємств та організацій Львівської області та фахівці Головного управління статистики у Львівській області.
Були розглянуті наступні питання:
– особливості складання за формою № 24 (річна);
– порядок та можливі способи подання статистичної звітності;
– шляхи отримання інформації для респондентів на вебсайті Головного управління статистики у Львівській області.
Учасники наради отримали відповіді на питання, що стосуються організації та проведення державного статистичного спостережень за вищевказаною формою, методологічну та інструктивну допомогу для складання звіту, інформацію про способи подання статистичної звітності та необхідні засоби для відправлення звіту в електронному вигляді, про функціонування «Кабінету респондента» на вебсайті Головного управління статистики у Львівській області.
|