Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Діяльність Головного управління
Головна Діяльність Головного управління »  

Щорічний Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець" в органах державної статистики

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
про проведення у 2016 році першого туру щорічного
Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"
у Головному управлінні статистики у Львівській області


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" (далі - Конкурс), відповідно до наказу Головного управління статистики у Львівській області від 01.03.2016р. №18 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2016 році", з метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених до кар'єрного зростання державних службовців Організаційний комітет із проведення першого туру Конкурсу серед державних службовців Головного управління статистики у Львівській області (далі - Оргкомітет) оголошує прийом документів для участі у Конкурсі.

Конкурс проводиться у номінаціях:

   "Кращий керівник";
   "Кращий спеціаліст".

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, що належать до II-VII категорій посад і мають стаж:

   у номінації "Кращий керівник" - загальний стаж державної служби не менше п'яти років, із них на керівних посадах не менш як два роки;
   у номінації "Кращий спеціаліст" - загальний стаж державної служби не менш як два роки.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають:

   заяву про участь на ім'я голови Оргкомітету;
   копію особової картки державного службовця за формою № П-2ДС;
   подання керівника самостійного структурного (відокремленого) підрозділу на ім'я голови Оргкомітету;
   за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів із оцінкою діяльності претендента тощо).

Документи для участі у Конкурсі серед державних службовців Головного управління статистики у Львівській області приймаються у кімнаті 42 (І корп.) до 20 березня 2016 року.

Довідки за телефоном:     (032) 258-59-42.


  Постанова Кабінету Міністрів України від 19.09.2007р. №1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"
  Наказ Державної служби статистики від 17.02.2016р. №25 "Про затвердження плану заходів із проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2016 році"
  Порядок проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в органах державної статистики у 2016 році
  Наказ Головного управління статистики у Львівській області від 1.03.2016р. №18 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2016 році"

© ГУСуЛО, 2001-2018
Обов'язкове посилання на джерело