Державна служба статистики України
Головне управління статистики у Львівській області
Facebook    Twitter    instagram
Головна
Головна
 Про нас  Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
Замовлення
інформації
    Корисні ресурси    Мапа сайту    Контакти  
Новини
Міжнародне
співробітництво
Новини
Партнери
Українсько-польські та
зарубіжні публікації
Основні показники
транскордонних регіонів
Візуалізація показників
Транскордонна статистика
Для користувачів
Для респондентів
Оголошення
Події
Бази даних
Статистична інформація
Експрес-випуски та пресвипуски
Публікації
Статистика за темами
Львівська область
в Україні
Паспорт області
Населення України
Інфографіка
Ґендерна статистика
Статистика для школярів
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Анкетні опитування
Бібліотека








Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

Платформа Центрів Дія

Національне агентство з питань запобігання корупції

Державна служба статистики України

Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує на навчання!





збільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта  
Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi|Бібліотека|Українсько-польські та зарубіжні публікації
Головна Бібліотека »

Українсько-польські та зарубіжні публікації


Статистичний щорічник Люблінського воєводства (2022)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2023. – 208c.

Публікація містить статистичну інформацію, яка необхідна для об'єктивної комплексної оцінки змін, що відбуваються у соціально-економічному житті Люблінського воєводства. Дані у щорічнику наведено за 2015, 2019, 2020 та 2022 роки та згруповано у 21 тематичний розділ. Таблиці доповнено картами та графіками, які допоможуть краще розуміти тенденції розвитку та співвідношення явищ і процесів у розрізі адміністративно-територіальних одиниць воєводства. У загальних таблицях наведено основні показники щодо Люблінського воєводства і Польщі за 2022 рік, а також вибрано найважливіші дані про воєводство за 2000, 2010, 2015 і 2022 роки. Статистичний матеріал доповнений методологічними поясненнями.

Мова: польська, англійська


Львівська область у транскордонному просторі. Статистичні індикатори (2021)

Збірник / За редакцією Зимовіної С.І. – Львів: Головне управління статистики у Львівській області, 2023. – 88c.

Пропонуємо до Вашої уваги третє видання статистичного збірника «Львівська область у транскордонному просторі. Статистичні індикатори». Метою випуску цієї публікації є забезпечення статистичною інформацією, необхідною для розроблення стратегії розвитку прикордонних територій, моніторингу реалізації проєктів транскордонного співробітництва, активізації співпраці між прикордонними регіонами України і Польщі. Інформація, наведена у збірнику, дозволяє проаналізувати і порівняти cоціальні та економічні аспекти життя населення в прикордонних територіях України і Польщі, а саме Львівської області та Підкарпатського і Люблінського воєводств. У збірнику містяться дані щодо демографічної ситуації, ринку праці, доходів населення, житлових умов, освіти, охорони здоров’я, туризму, охорони навколишнього середовища, валового регіонального продукту, споживчих цін на товари і послуги, суб’єктів підприємницької діяльності, сільського господарства, економіки, фінансів підприємств, доходів і видатків місцевих бюджетів. Дані наведено за 2010, 2015, 2020-2021 роки. Публікація збагачена картами та графіками.

Мова: українська, польська
файл переглядається за допомогою Adobe Acrobat Львівська область у транскордонному просторі. Статистичні індикатори (2021)


Статистичний щорічник Люблінського воєводства (2021)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2022. – 211c.

Публікація містить статистичні та адміністративні дані, які дозволять комплексно охарактеризувати соціально-демографічний та економічний потенціал Люблінського воєводства. Дані наведено за 2010, 2015, 2020-2021 роки та згруповано у 21 тематичний розділ. Таблиці доповнено картами та графіками, які допоможуть краще розуміти тенденції та співвідношення явищ і процесів у розрізі адміністративно-територіальних одиниць воєводства. У загальних таблицях наведено основні показники щодо Люблінського воєводства і Польщі за 2021 рік, а також вибрано найважливіші дані про воєводство за 2000, 2010, 2015 і 2021 роки. Статистичний матеріал доповнений методологічними поясненнями.

Мова: польська, англійська


Розвиток міст польсько-українського прикордоння у ХХІ столітті

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2022. – 118c.

Публікація містить аналітичні матеріали щодо соціально-економічних процесів у містах польсько-українського транскордоння, яке охоплює частину території Люблінського та Підкарпатського воєводств Республіки Польща та Львівської і Волинської областей України у 2000-2020 роках. Дослідженням охоплено 21 місто, з них 9 міст обласного значення Львівської області. У публікації наведено основні показники демографічної статистики, ринку праці, суб’єктів господарювання, промисловості та будівництва, соціальної сфери, житлового фонду та технічної інфраструктури. Аналіз цих показників дозволяє оцінити потенціал, основні можливості та бар’єри соціально-економічного розвитку міських центрів транскордонного макрорегіону.

Мова: польська, англійська
файл переглядається за допомогою Adobe Acrobat Розвиток міст польсько-українського прикордоння у ХХІ столітті


Соціально-економічний потенціал Карпатського єврорегіону у 2017–2019 роках

Збірник / За редакцією Marka Cierpiala-Wolana – Жешув: Управління статистики в Жешуві, 2021. – 82c.

Публікація є четвертою у серії аналітичних видань, які містять статистичні дані та науково-аналітичні дослідження соціально-економічних потенціалів регіонів Польщі, Словаччини, України, Румунії та Угорщини, що входять до складу Карпатського Єврорегіону. Метою її підготовки є створення спільної інформаційної інфраструктури щодо транскордонних територій. Видання містить основні показники демографічної статистики, ринку праці, туризму, житла, сільського господарства, регіональних рахунків, злочинності, а також оцінку стратегії розвитку регіонів. Містить аналітичні матеріали, таблиці, карти, графіки та методологічні пояснення.

Мова: польська, англійська


Статистичний щорічник Люблінського воєводства (2020)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2021. – 200c.

Публікація містить статистичні та адміністративні дані, які дозволять комплексно охарактеризувати соціально-демографічний та економічний потенціал Люблінського воєводства. Дані наведено за 2010, 2015, 2019-2020 роки та згруповано у 21 тематичний розділ. Таблиці доповнено картами та графіками, які допоможуть краще розуміти тенденції та співвідношення явищ і процесів у розрізі адміністративно-територіальних одиниць воєводства. У загальних таблицях наведено основні показники щодо Люблінського воєводства і Польщі за 2020 рік, а також вибрано найважливіші дані про воєводство за 2000, 2010, 2015 і 2020 роки. Статистичний матеріал доповнений методологічними поясненнями.

Мова: польська, англійська


Статистичний щорічник Люблінського воєводства (2019)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2020. – 200c.

Видання містить великий обсяг статистичних даних щодо соціальної сфери та економіки Люблінського воєводства, які згруповані у 22 тематичні розділи. Інформація дозволить оцінити демографічний потенціал, умови та якість життя населення, а також розвиток економіки воєводства. Дані подано за 2010, 2015, 2018-2019 роки. У загальних таблицях наведено основні показники щодо Люблінського воєводства і Польщі за 2019 рік, а також вибрано найважливіші дані про воєводство за 2000, 2010, 2015 і 2019 роки. Статистичний матеріал доповнений методологічними поясненнями. Публікація видана у новому форматі, таблиці доповнено картами та графіками, що допоможе краще зрозуміти тенденції та просторові співвідношення явищ і процесів.

Мова: польська, англійська


Малий Статистичний щорічник Польщі (2019)

Збірник / За редакцією Dominika Rozkruta – Варшава: Головне управління статистики у Варшаві, 2020. – 543c.

Збірник містить значний обсяг статистичних та адміністративних даних щодо рівня та умов життя населення, стану економіки та довкілля Польщі, які згруповано в 21 тематичний розділ. Інформацію у таблицях подано за 2010, 2015, 2018-2019 роки. Окремі показники наведено щодо Європейського Союзу та у розрізі країн світу, що дає змогу оцінити внесок Польщі та здійснити міжнародні порівняння даних. Розділи також містять короткі методологічні пояснення, графіки та картограми. У загальних таблицях наведено окремі показники щодо Польщі у часовому вимірі – за 1950, 1960, 1970, 1980, 1990, 2000, 2005, 2010, 2015, 2017-2019 роки та основні індикатори щодо воєводств за 2019 рік.

Мова: польська, англійська


Люблінське воєводство. Підрегіони, повіти, гміни (2018)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2019. – 396c.

Публікація доповнює статистичний щорічник та містить різноманітну статистичну інформацію щодо суспільства, економіки та природного середовища воєводства у територіальному розрізі. Окремі показники щодо воєводства у цілому наведені в загальних таблицях за 2000, 2005, 2010, 2012-2018 роки, а детальніше, в територіальному розрізі – за 2010 та 2018 роки. Дані щодо підрегіонів, повітів, гмін та міст в основній частині збірника представлено за 2018 рік. Інформація згрупована в 16 тематичних розділів, у яких наведено також пояснення до статистичних термінів. Публікація доповнена тематичними картами.

Мова: польська, англійська


Статистичний щорічник Люблінського воєводства (2018)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2019. – 374c.

Публікація містить багатий статистичний матеріал щодо демографічної ситуації, стану економіки та природного середовища, що дозволить здійснити всебічний аналіз змін та напрямів розвитку воєводства. У загальних таблицях наведені основні показники щодо воєводства за 2000, 2005, 2010, 2012–2018 роки, а щодо воєводства та Польщі – за 2018 рік. Детальніша інформація в основній частині збірника згрупована в 22 тематичні розділи за 2010 та 2018 роки, у яких наведено також пояснення до статистичних термінів та методології. Публікація доповнена тематичними картами та графіками. Уніфікована структура видання дає можливість здійснити порівняльний аналіз з іншими воєводствами Польщі.

Мова: польська, англійська


Підкарпатське воєводство. Підрегіони, повіти, гміни (2018)

Збірник / За редакцією Marka Cierpiala-Wolana – Жешув: Управління статистики в Жешуві, 2019. – 334c.

Публікація містить багатий статистичний матеріал щодо демографічної ситуації, стану економіки та природного середовища воєводства у територіальному розрізі. Інформація згрупована в 16 тематичних розділів, у яких наведено також пояснення до статистичних термінів. Публікація доповнена тематичними картами. Уніфікована структура видання дає можливість здійснити порівняльний аналіз з іншими воєводствами Польщі. Дані у розрізі підрегіонів, повітів, гмін та міст в основній частині збірника представлено за 2018 рік. Окремі показники щодо воєводства у цілому наведені в загальних таблицях за 2000, 2005, 2010, 2013–2018 роки, а детальніше, в територіальному розрізі – за 2010 та 2018 роки.

Мова: польська, англійська


Прикордонний рух та витрати нерезидентів у Польщі та резидентів за кордоном у 2018 році

Збірник / Редакційна колегія: Marek Cierpial-Wolan, Dominik Rozkrut – Варшава–Жешув, 2019. – 76c.

Публікація містить підсумки проведення статистичного моніторингу соціально-економічних явищ на прикордонних територіях Польщі. Інформацію отримано у результаті комплексного обстеження осіб-нерезидентів та осіб у польських домогосподарствах, які перетинали зовнішні та внутрішні кордони Європейського Союзу на території Польщі. Наведено дані щодо частоти і мети перетину кордону, обсягу та структури витрат іноземців на території Польщі та її громадян за кордоном у річному та квартальному інтервалах. В окремому розділі здійснено аналіз малого прикордонного руху (МПР). Містить методологічну частину, аналітичний опис, таблиці, карти та графіки.

Мова: польська, англійська


Соціально-економічний потенціал Карпатського єврорегіону у 2014–2016 роках

Збірник / За редакцією Marka Cierpiala-Wolana – Жешув: Управління статистики в Жешуві, 2018. – 84c.

Публікація є третьою у серії аналітичних видань щодо транскордонної статистики, а саме Карпатського єврорегіону. Містить основні показники демографічної статистики, ринку праці, туризму, житла, сільського господарства, регіональних рахунків, злочинності, а також оцінку стратегії розвитку регіонів. Метою її підготовки є створення спільної інформаційної основи для порівняння соціально-економічних потенціалів регіонів Польщі, Румунії, Словаччини, України та Угорщини, які входять до складу Карпатського єврорегіону. Містить методологічну частину, аналітичний опис, таблиці, карти та графіки.

Мова: польська, англійська


Львівська область у транскордонному просторі. Статистичні індикатори (2017)

Збірник / За редакцією Зимовіної С.І. – Львів: Головне управління статистики у Львівській області, 2019. – 80c.

У виданні здійснено моніторинг соціально-економічного потенціалу Львівської області та прикордонних регіонів Польщі (Підкарпатського та Люблінського воєводств). Збірник містить інформацію щодо демографічної ситуації, ринку праці, доходів та умов життя, розвитку соціальної сфери та туризму, навколишнього середовища, валового регіонального продукту, споживчих цін, сільського господарства, результатів окремих видів економічної діяльності. Інформацію представлено у таблицях та на графіках. Публікація буде корисним джерелом інформації для організацій та осіб, які займаються реалізацією проектів у сфері транскордонного співробітництва.

Мова: українська, польська
файл переглядається за допомогою Adobe Acrobat Львівська область у транскордонному просторі. Статистичні індикатори (2017)


Люблінське воєводство. Підрегіони, повіти, гміни (2017)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2018. – 384c.

Ця публікація доповнює статистичний щорічник Люблінського воєводства та видана з метою повнішої характеристики та відображення соціально-економічної ситуації воєводства в територіальному розрізі. Основна статистична інформація у розрізі підрегіонів, повітів та гмін за 2017 рік упорядкована у 16-ти тематичних розділах, кожен з яких містить методологічні пояснення. Для наочності дані також представлені на графіках та картах. Окремі показники для Люблінського воєводства загалом наведені в загальних таблицях за 2000, 2005, 2008–2017 роки, а детальніше, в територіальному розрізі – за 2010 та 2017 роки.

Мова: польська, англійська


Статистичний щорічник Люблінського воєводства (2017)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2018. – 386c.

У загальних таблицях на початку публікації наведені основні показники щодо Люблінського воєводства і Польщі за 2017 рік, а також вибрані найважливіші дані про воєводство у часовому вимірі – за 2000, 2005, 2008–2017 роки. Повна інформація про соціально-економічну ситуацію згрупована в 23 тематичні розділи та дозволить оцінити демографічний потенціал, умови та якість життя населення, стан економіки та навколишнього середовища воєводства. Кожен розділ містить методологічні пояснення. Інформація наведена за 2010, 2015, 2016 та 2017рр. Публікація збагачена графіками та картограмами.

Мова: польська, англійська


Малий Статистичний щорічник Польщі (2017)

Збірник / За редакцією Dominika Rozkruta – Варшава: Головне управління статистики у Варшаві, 2018. – 539c.

Інформація, наведена у збірнику, згрупована в 21 тематичний розділ та дозволить охарактеризувати рівень життя населення та стан економіки Польщі, а також здійснити міжнародні порівняння даних. Інформація у таблицях наведена за 2010, 2015-2017рр. Розділи також містять короткі методологічні пояснення, графіки та картограми. Крім цього, у загальних таблицях наведено окремі показники щодо Польщі у часовому вимірі – за 1950, 1960, 1970, 1980, 1990, 2000, 2005, 2010, 2014–2017рр. та основні індикатори щодо воєводств за 2017р.

Мова: англійська, польська


Львівська область у транскордонному просторі. Статистичні індикатори (2016)

Збірник / За редакцією Зимовіної С.І. – Львів: Головне управління статистики у Львівській області, 2018. – 70c.

У виданні здійснено моніторинг розвитку та оцінку соціально-економічного потенціалу Львівської області порівняно з прикордонними регіонами Польщі (Підкарпатського та Люблінського воєводств). Збірник містить інформацію щодо демографічної ситуації, ринку та оплати праці, розвитку соціальної сфери та туризму, сільського господарства, валового регіонального продукту. Матеріали відображені у таблицях та графіках. Публікація буде корисним джерелом інформації для організацій та осіб, яких цікавить транскордонне співробітництво.

Мова: українська
файл переглядається за допомогою Adobe Acrobat Львівська область у транскордонному просторі. Статистичні індикатори (2016)


Люблінське воєводство. Підрегіони, повіти, гміни (2016)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2017. – 384c.

Ця публікація доповнює статистичний щорічник Люблінського воєводства та видана з метою більш повної характеристики та відображення соціально-економічної ситуації воєводства в територіальному розрізі. Основна статистична інформація у розрізі підрегіонів, повітів та гмін за 2016р. упорядкована у 16-ти тематичних розділах, кожен з яких містить методологічні пояснення. Для наочності дані також представлені на графіках та картах. Окремі показники для Люблінського воєводства загалом наведені в загальних таблицях за 2000, 2005, 2008–2016рр., а детальніше, в територіальному розрізі – за 2005 та 2016рр.

Мова: англійська, польська


Статистичний щорічник Люблінського воєводства (2016)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2017. – 388c.

У публікації у загальних таблицях наведені основні показники щодо Люблінського воєводства і Польщі за 2016р., а також вибрані найважливіші дані про воєводство у часовому вимірі – за 2000, 2005, 2008–2016рр. Повна інформація про соціально-економічну ситуацію згрупована в 23 тематичні розділи та дозволить оцінити демографічний потенціал, умови та якість життя населення, стан економіки та навколишнього середовища даного воєводства. Кожен розділ містить методологічні пояснення. Інформація наведена за 2005, 2010, 2015 та 2016рр. Публікація збагачена графіками та картограмами.

Мова: англійська, польська


Статистичний щорічник Республіки Польщі (2016)

Збірник / За редакцією Dominika Rozkruta – Варшава: Головне управління статистики, 2017. – 912c.

У публікації представлена різноманітна та цікава інформація, яка дає можливість проаналізувати стан економічної, політичної та соціальної сфер життя держави та її регіонів. Тут містяться також міжнародні порівняння за окремими показниками з іншими країнами Європи та світу. Публікація складається з 28 тематичних розділів, кожен з яких містить методологічні пояснення та найповніший перелік показників за 2005, 2010, 2015 та 2016рр. У загальних таблицях наведені основні індикатори з 1946р. по 2016р. та у розрізі воєводств за 2016р.

Мова: англійська, польська


Прикордонний рух та витрати нерезидентів у Польщі та резидентів за кордоном у 2015 році

Збірник / Редакційна колегія: Marek Cierpial-Wolan, Edyta Gielbaga – Варшава–Жешув, 2016. – 163c.

Публікація «Прикордонний рух та витрати нерезидентів у Польщі та резидентів за кордоном у 2015 році» підготовлена на основі результатів комплексного обстеження осіб-нерезидентів та осіб у домогосподарствах Польщі, які перетинали зовнішні та внутрішні кордони Європейського Союзу на території Польщі. Наведено інформацію щодо частоти і мети перетину кордону, обсягу витрат нерезидентів на території Польщі та її громадян за кордоном. Складається з методологічної, аналітичної й табличної частин.

Мова: англійська, польська


Демографічна ситуація Підкарпаття як виклик для соціально-економічної політики. Збірник наукових статтей. Том І

Збірник / Редакційна колегія: Jozefina Hrynkiewicz, Alina Potrykowska – Варшава, 2017. – 184c.

Публікація «Демографічна ситуація Підкарпаття як виклик для соціально-економічної політики» містить матеріали наукової конференції, організованої Урядовою Радою з питань народонаселення, яка відбулась у Воєводському управлінні в Жешові 4 липня 2016 року. У першій частині видання охарактеризовано поточний стан, особливості і перспективи демографічної ситуації Підкарпатського воєводства, його місце серед регіонів Польщі, а також порівняльна характеристика Львівської області як частини Карпатського Єврорегіону. У другій частині наведено аналіз якості життя населення, ринку праці воєводства, а також висновки та пропозиції щодо вирішення основних завдань соціальної та економічної політики на регіональному та локальному рівнях.

Мова: польська


Єврорегіон Буг у цифрах у 2010–2015рр.

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2017. – 94c.

Публікація підготовлена управлінням статистики в Любліні спільно із статистичними управліннями Брестської (Білорусь), Волинської та Львівської (Україна) областей. Видання містить коротку аналітичну характеристику кожної області, яка входить до складу Єврорегіону Буг та основну статистичну інформацію про клімат, демографічну ситуацію, ринок праці, суб’єкти господарювання та результати їх діяльності, продукцію сільського господарства, житловий фонд, освіту, охорону здоров’я, культуру, туризм, а також рух осіб на польсько-українсько-білоруському прикордонні. Інформація наведена у динаміці за 2010-2015рр.

Мова: українська, англійська, польська, російська


Польсько-українське транскордонне співробітництво – сучасний стан та перспективи

Збірник – Жешув: Управління статистики в Жешуві, 2017. – 103c.

Інформаційне видання «Польсько-українське транскордонне співробітництво – сучасний стан та перспективи» висвітлює процеси становлення, розвитку та перспективи співробітництва на прикордонних територіях України та Польщі. Тут наведені історичні передумови створення та коротка характеристика єврорегіонів на прикордонних територіях, перелік та опис комплексних статистичних обстежень на кордоні, спільні збірники та дослідницькі праці, кількість проведених конференцій та семінарів на шляху до створення цілісної системи транскордонних досліджень.

Мова: українська, англійська, польська


Статистичний щорічник Республіки Польщі (2015)

Збірник / За редакцією Dominika Rozkruta – Варшава: Головне управління статистики, 2016. – 912c.

У публікації представлена різноманітна та цікава інформація, яка дає можливість проаналізувати стан економічної, політичної та соціальної сфер життя держави та її регіонів. Тут містяться також міжнародні порівняння за окремими показниками з іншими країнами Європи та світу. У загальних таблицях наведені основні індикатори з 1946р. по 2015р. та у розрізі воєводств за 2015р. Публікація складається з 28 тематичних розділів, кожен з яких містить методологічні пояснення та найповніший перелік показників за 2005, 2010, 2014 та 2015рр.

Мова: англійська, польська


Люблінське воєводство. Підрегіони, повіти, гміни (2015)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2016. – 384c.

Ця публікація доповнює статистичний щорічник Люблінського воєводства та видана з метою більш повної характеристики окремих сфер соціально-економічного життя воєводства в територіальному розрізі. Основна статистична інформація за підрегіонами, повітами та гмінами за 2015 рік упорядкована у 16-ти тематичних розділах, кожен з яких містить методологічні пояснення, а також для наочності дані представлені на графіках та картах. Окремі показники для Люблінського воєводства загалом наведені в загальних таблицях за 2000, 2005, 2008–2015 роки, а детальніше, в територіальному розрізі, – за 2005 і 2015 роки.

Мова: англійська, польська


Статистичний щорічник Люблінського воєводства (2015)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2016. – 390c.

У загальних таблицях наведені основні показники щодо Люблінського воєводства і Польщі за 2015 рік, а також вибрані найважливіші дані про воєводство у часовому вимірі – за 2000, 2005, 2008–2015 роки. Повна інформація про соціально-економічну ситуацію згрупована в 23 тематичні розділи та дозволить оцінити демографічний потенціал, умови та якість життя населення, стан економіки та навколишнього середовища даного воєводства. Кожен розділ містить методологічні пояснення. Інформація наведена за 2005, 2010, 2014 та 2015 роки. Публікація збагачена графіками та картограмами.

Мова: англійська, польська


Статистичний щорічник Республіки Польщі (2014)

Збірник / За редакцією Janysza Witkowskiego – Варшава: Головне управління статистики, 2015. – 907c.

У публікації представлена інформація, яка характеризує рівень життя суспільства та стан економіки Республіки Польщі, а також основні показники щодо її регіонів. Тут містяться також міжнародні порівняння, які дають змогу визначити місце Польщі серед європейських країн та у світі. У загальних таблицях наведені окремі показники з 1946 року до 2014 року та основні індикатори щодо воєводств за 2014 рік. Публікація складається з 28 тематичних розділів, кожен з яких містить методологічні пояснення та різноманітну і цікаву інформацію щодо окремих сфер життя суспільства та економіки. Інформація наведена за 2005, 2010, 2013 та 2014 роки.

Мова: польська, англійська


Історія Польщі в цифрах. Польща в Європі

Збірник / За редакцією Franciszeka Kubiczka – Варшава: Головне управління статистики у Польщі, 2014. – 608c.

Публікація присвячена 10-й річниці вступу Польщі до Європейського Союзу і є 3 томом у серії видань «Історія Польщі в цифрах». Наведена статистична інформація, що характеризує соціально-економічний розвиток Польщі на тлі країн Європи з найдавніших часів (близько 1000 року) до 2010 року. Щодо цифрових даних під таблицями наведено коментарі та джерела інформації. Публікація складається з 11 розділів: територія і населення; національність та віросповідання; матеріальні умови життя; освіта, культура, спорт; сільське господарство; промисловість; транспорт і зв’язок; зовнішня торгівля; фінанси; національний дохід; Польща у Європейському Союзі. Інформація представлена також на картах та графіках.

Мова: польська, англійська


Туристичний потенціал в Єврорегіоні Буг у 2014 році

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2016. – 78c.

Публікація підготовлена співробітниками Статистичного управління в Любліні спільно із статистичними управліннями Брестської (Білорусь), Волинської та Львівської (Україна) областей. Видання містить статистичну інформацію за 2014 рік про адміністративні одиниці Єврорегіону Буг з точки зору їх пам’яток, управління туризмом та туристичного руху, а також про зміни, які відбуваються в цьому відношенні на польсько-білорусько-українському пограниччі.

Мова: українська, англійська, польська, російська


Малий Статистичний щорічник Польщі (2015)

Збірник / За редакцією Haliny Dmochowskej – Варшава: Центральний офіс статистики у Варшаві, 2016. – 540c.

У публікації наведена інформація, яка дозволить охарактеризувати рівень життя населення та стан економіки Польщі, а також основні показники щодо воєводств. Доповнюють видання міжнародні порівняння за окремими вибраними індикаторами. У загальних таблицях наведені окремі показники за 1950, 1960, 1970, 1980, 1990, 2000, 2005, 2010, 2012–2015рр. та основні індикатори щодо воєводств за 2015р. Уся цифрова інформація згрупована у 21 тематичний розділ, який містить методологічні пояснення та дає можливість якнайповніше оцінити демографічний потенціал, умови та якість життя населення, економічну та суспільно-політичну ситуацію, стан навколишнього середовища. Інформація наведена за 2005, 2010, 2014 та 2015рр. Публікація збагачена графіками та картограмами.

Мова: англійська, польська


Статистичний щорічник Словацької Республіки (2013)

Збірник / За редакцією Ľudmila Benkovičová – Братислава: Статистичне управління Словацької Республіки, 2014. – 688c.

Двадцять четвертий випуск Статистичного щорічника Словацької Республіки містить детальний огляд статистичної інформації про Словаччину в усіх сферах суспільного життя, в основному за 2009–2013 роки. У збірнику наведені дані про демографічний, соціально-економічний розвиток Словаччини, а також її міжнародна позиція в світі. У виданні наведено методологію, визначення основних показників та джерел даних.

Мова: словацька, англійська


Соціально-економічний потенціал Карпатського Єврорегіону у 2011–2013 роках

Збірник / Редакційна колегія: Marek Cierpiał-Wolan, Ján Cuper, Ján Kozoň, Dawid Lasek, Wiesława Magryś, Mária Malakucziné, Семен Матковський, Daniela Ştefănescu, Світлана Зимовіна – Львів: Головне управління статистики у Львівській області; – Жешув: Головний офіс статистики у Жешуві, 2015. – 152c.

Публікація присвячена порівнянням соціального та економічного потенціалу регіонів Польщі, Словаччини, України, Угорщини і Румунії, які входять до складу Карпатського Єврорегіону. Метою даної праці є створення на основі порівнянних статистичних даних інформаційної бази, яка б покращила можливість прийняття правильних рішень щодо планування та реалізації діяльності, спрямованої на розвиток та поліпшення умов життя населення Карпатського Єврорегіону та прилеглих територій. Публікація містить аналітичну частину, а також інформацію щодо демографічної ситуації, ринку праці, заробітної плати, туризму, сільського та лісового господарства, валового регіонального продукту, громадської безпеки. У загальних таблицях наведені окремі показники, які характеризують прикордонні регіони на тлі відповідних держав. Кожен розділ містить методологічні пояснення. Публікація збагачена графіками та картограмами.

Мова: українська, англійська


Вроцлав і Львів – міста-партнери

Збірник / Редакційна колегія: Галина Возняк, Агнєшка Ільчук, Станіслав Камінський, Агата Гіруль, Світлана Зимовіна, Семен Матковський, Ольга Перестюк – Львів: Головне управління статистики у Львівській області; – Вроцлав: Управління статистики у Вроцлаві, 2015. – 82c.

Публікація підготована з метою порівняння соціально-економічного становища міст Вроцлава і Львова та визначення їх ролі у відповідних регіонах та державах. Публікація містить основну статистичну інформацію щодо географічного середовища, демографії, систем освіти та охорони здоров’я, культури, туризму, ринку праці та заробітної плати, доходів та видатків місцевого бюджету, діяльності суб’єктів господарювання, інвестицій, промисловості та будівництва, житлово-комунального господарства, авіаційного транспорту та громадської безпеки. Крім статистичних даних у виданні наведено історичний опис «Вроцлав та Львів – від історії до сучасності» та аналітичну характеристику «Статистичні портрети Вроцлава та Львова».

Мова: українська, польська
файл переглядається за допомогою Adobe Acrobat Вроцлав і Львів – міста-партнери


Люблінське воєводство. Підрегіони, повіти, гміни (2014)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2015. – 384c.

Ця публікація доповнює статистичний щорічник Люблінського воєводства та видана з метою більш повної характеристики та відображення соціально-економічної ситуації воєводства в територіальному розрізі. Основна статистична інформація у розрізі підрегіонів, повітів та гмін за 2014р. упорядкована у 16-ти тематичних розділах, кожен з яких містить методологічні пояснення, а також для наочності дані представлені на графіках та картах. Окремі показники для Люблінського воєводства загалом наведені в загальних таблицях за 2000, 2005, 2008–2014рр., а детальніше, в територіальному розрізі, – за 2005 і 2014рр.

Мова: англійська, польська


Статистичний щорічник Люблінського воєводства (2014)

Збірник / За редакцією Krzysztofa Markowskiego – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2015. – 391c.

У публікації в загальних таблицях наведені окремі показники, які характеризують Люблінське воєводство на тлі Польщі у 2014р. та за 2000, 2005, 2008–2014рр. Основна цифрова інформація про соціальні та економічні явища і процеси у Люблінському воєводстві згрупована в 23 тематичні розділи та дозволить оцінити демографічний потенціал, умови та якість життя населення, стан економіки та навколишнього середовища даного регіону. Кожен розділ містить методологічні пояснення. Інформація наведена за 2005, 2010, 2013 та 2014рр. Публікація збагачена графіками та картограмами.

Мова: англійська, польська


Прикордонний рух та витрати нерезидентів у Польщі і резидентів за кордоном у 2014 році

Збірник / Редакційна колегія: Марек Цєрпал-Волян та Едита Гєлбага – Варшава: Центральний офіс статистики у Варшаві; – Жешув: Головний офіс статистики у Жешуві, 2015. – 166c.

У публікації «Прикордонний рух та витрати нерезидентів у Польщі і резидентів за кордоном у 2014 році» наведені результати обстеження осіб, які перетинали зовнішній та внутрішній кордон Європейського Союзу на території Польщі. Зокрема, інформація стосується витрат, здійснених іноземними громадянами у Польщі та польськими – за кордоном, а також прикордонного руху: мети подорожі, частоти перетину кордону, інтенсивності руху в залежності від кілометрової зони місця проживання осіб та місця здійснення купівлі.
Складається з методологічної, аналітичної й табличної частин.


Мова: польська


Польща в Європейському Союзі 2004–2014

Збірник / За редакцією Janysza Witkowskiego – Варшава: Центральний офіс статистики у Варшаві, 2014. – 115c.

Видання присвячене 10-річчю перебування Польщі у Європейському Союзі. Наведена інформація дає змогу оцінити зміни, які відбулись у розвитку держави з 2004 року та показати її місце серед країн ЄС. У публікації містяться дані, які характеризують демографічну ситуацію, ринок праці, розвиток інформаційно-телекомунікаційних технологій, економіки, включаючи сферу продукції та послуг, а також міжнародну торгівлю. Один із розділів присвячено аналізу основних показників моніторингу реалізації Європейської стратегії 2020. Аналітична частина публікації містить велику кількість графіків, карт і таблиць, а також ранжування країн-членів ЄС.

Мова: англійська, польська

 
 Про нас      Діяльність
Головного управління
 Публічна
інформація
 Замовлення
інформації
Мапа сайту   
© ГУСуЛО, 1999-2024
Обов'язкове посилання на джерело
Розробник сайту  
Управління інформаційних технологій | Відділ інформаційних систем