Facebook  RSS-новини     EN
Головна
Головна
 Про нас  Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
Замовлення
інформації
   Корисні ресурси   Мапа сайту   Контакти   воротний зв'язок  
Новини »
Для користувачів »
Для респондентів »
Оголошення »
Події »
Бази даних »
Статистична інформація »
Повідомлення і аналітика »
Публікації »
Статистика за темами »
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) »
Бібліотека »
Паспорт області »
Регіон у фокусі »
Інфографіка »
Ґендерна статистика »
Статистика для школярів »
Міжнародне
співробітництво »
Переписи »
Населення України »
Анкетні опитування »
Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

Платформа Центрів Дія

Національне агентство з питань запобігання корупції

Державна служба статистики України

Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує на навчання!

збільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта   Версія для друку
Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Про сайт
Головна Про сайт »


Ласкаво просимо на вебсайт Головного управління статистики у Львівській області!


Статистичні дані та інша інформація, представлені на сайті, доступні для Вас безкоштовно.

Головна сторінка сайту розділена на три основні зони:
  центральну – містить оперативну інформацію щодо найважливіших статистичних показників та останні повідомлення: експрес-випуски, інформацію для ЗМІ, оголошення;
  бічну ліву – включає широкий спектр статистичних даних, повідомлень, бази даних, інформацію про публікації, матеріали перепису населення;
  бічну праву – наведена різноманітна інформація для респондентів та користувачів.
У верхній частині наведена інформація про діяльність Головного управління статистики у Львівській області, нормативні документи, мотодологію та класифікації.

   Яку інформацію можна знайти на нашому вебсайті?

СТАТИСТИЧНІ ДАНІ

СтатБанк – статистичний продукт, що включає в себе річну та оперативну інформацію щодо основних показників статистики, згруповану за тематичними розділами, яка подається у вигляді динамічних таблиць. Функціонування забезпечують програмні продукти сімейства PC-Axis.

Паспорт регіону – інформаційний банк даних статистичних показників міст обласного значення та районів Львівської області.

База даних «Зовнішня торгівля товарами Львівської області» містить оперативну інформацію щодо експорту та імпорту товарів, яка розподілена за географічною та товарною структурою.

Статистична інформація – річна та оперативна статистична інформація, представлена у вигляді статистичних таблиць, які стандартизовані Державною службою статистики України.

Тематичні розділи – різноманітний інформаційно-аналітичний матеріал, наведений за тематичними розділами. Кожний із розділів містить інформаційну частину (статистичні таблиці, бази даних), аналітичну (експрес-випуски, графічні дані), публікації, інформацію щодо методології та звітності.

Публікації – розділ сайту, на якому можна ознайомитись з переліком та коротким змістом офіційних статистичних публікацій Головного управління статистики у Львівській області – статистичними збірниками, бюлетенями, економічними доповідями, а також замовити їх.

АНАЛІТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Соціально-економічне становище регіону – узагальнена щомісячна інформація з основних питань економічного і соціального становища області.

Експрес-випуски та пресвипуски – оперативна статистична інформація з окремих актуальних питань за результатами статистичних спостережень.

ДЛЯ РЕСПОНДЕНТІВ

Для респондентів – розділ сайту, де наведена інформація щодо порядку та термінів подання статистичної звітності, про запровадження електронної звітності. Звітування в електронному вигляді, сервіс «Кабінет респондента», бланки форм статистичної звітності, інструкції щодо їх заповнення.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Статистика імен – база даних, що містить рейтинг найпопулярніших імен, якими називали новонароджених, а також інформацію про історію виникнення власних імен, їх перелік, тлумачення, календар іменин.

Калькулятор інфляції – інтерактивний сервіс, який дозволяє здійснювати розрахунок індексу споживчих цін (індексу інфляції) за будь-який період в Україні та Львівській області.

Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) – розділ сайту, у якому наведена нормативно-правова інформація з питань ведення ЄДРПОУ, дані про кількість суб'єктів реєстру, про порядок і умови надання користувачам інформації з ЄДРПОУ.


ПОШУК ІНФОРМАЦІЇ на нашому вебсайті можна здійснити за:
  темами – розділ містить статистичні дані, аналітичний матеріал, інформацію щодо методології та звітності, які згруповані за окремими тематичними розділами;
  ключовими словами у системі "Пошук", розміщеній у бічній лівій зоні сторінок;
  мапою сайту.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ПОТРІБНО? Зверніться до нас із запитом «Замовлення інформації» .

Висловити свої зауваження, пропозиції чи запитання Ви можете за допомогою форми зворотнього зв’язку .

   Авторське право

Зміст і дизайн вебсайту захищені авторськими правами. Матеріал сайту (текст, статистичні таблиці, графіки тощо) можна копіювати, зберігати в електронному вигляді, роздруковувати або передавати третім особам при умові посилання на джерело, з якого отримано матеріал – Головне управління статистики у Львівській області (www.lv.ukrstat.gov.ua).

   Конфіденційність

Конфіденційність статистичної інформації забезпечується Законом України "Про державну статистику" (статті 21 та 22), відповідно з яким первинні дані, отримані органами державної статистики від респондентів під час проведення статистичних спостережень, використовуються виключно для статистичних цілей у зведеному знеособленому вигляді.

Поширення статистичної інформації, на підставі якої можна визначити конфіденційну статистичну інформацію щодо конкретного респондента, забороняється.

 
 Про нас      Діяльність
Головного управління
 Публічна
інформація
 Замовлення
інформації
 Про сайт Мапа сайту   
© ГУСуЛО, 1999-2022
Обов'язкове посилання на джерело
Розробник сайту  
Управління інформаційних технологій | Відділ інформаційних систем
Державна служба статистики України Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi